top of page

ne 26. 11.

|

Praha 6

Divadlo v Zasekáváku: Takk Takk - Fras

Zveme Vás na nedělní divadélko do Zasekáváku na představení: Takk Takk od skupiny Fras. Těšíme se na Vás! Vstupné 150,- za dítě - dospělý doprovod ZDARMA.

Vstupenky nejsou v prodeji
Zobrazit další události
Divadlo v Zasekáváku: Takk Takk - Fras
Divadlo v Zasekáváku: Takk Takk - Fras

Čas a místo

26. 11. 2023 16:00 – 27. 11. 2023 17:00

Praha 6, Jaselská 244/20, 160 00 Praha 6-Bubeneč, Česko

O události

Pomalu objevujeme co všechno je Island. Jaký zvláštní pach tu má teplá voda, jak fouká vítr a jak brzy se stmívá. Tmavé bytosti z moře, které vylézají k majáku až když už všichni obyvatelé města spí. Polární záře se ukrývá za mraky, ale všichni víme, že tam někde tahle podivná entita je. Osamocené farmy na úpatí hor, ohromné ledovce. Tuleni. Zvláštní světlo, které v člověku vytváří pocit, že každá minuta zde, je jedinečnější, než někde jinde. To všechno se učíme chápat a znát. ​

TakkTakk je inscenace, kterou jsme se rozhodli vytvořit během studijního pobytu v Reykjavíku. Těšíme se na to, až 8 diváku, pro které budeme hrát, usadíme za náš společný stůl. Inscenace není interaktivní nebo imerzivní, je jen miniaturní a je potřeba na drobné objekty pohodlně vidět.

Připravili: Johana Bártová a Jakub Šulík Hudba: Guðmundur Ari Arnalds

Premiéra: 29. 11. 2022 Mengi, Reykjavík

Činnost divadla Alfred ve dvoře podporují hlavní město Praha, Ministerstvo kultury ČR, Státní fond kultury a městská část Praha 7 - Art District.

Projekt finančně podpořila MČ Praha 6.

Sdílet událost

bottom of page